با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و به خصوص کشور عزیزمان ایران ، خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی روند افزایشی خود را طی کرده است و حالا پس از گذشت 2 سال از آمدن این ویروس، رنگ دیگری به خود گرفته است و بسیاری از مراکز فروش لباس ، کالا های خود را به صورت آنلاین به فروش میرسانند و این مسیر را ادامه میدهند.

وجود شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام بیش از بقیه در امر فروش اینترنتی به فروشندگان محصولات کمک کرده است. بسیاری از غرفه داران پاساژها محصولاتی مثل کیف ، کفش ، لباس ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، ساعت و ... را به وسیله شبکه های اجتماعی به فروش و دست مشتریان میرسانند و باعث رونق گرفتن کسب و کار مجازی و پیشرفت اقتصادی در ایران شده است.

در این بین یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی که در این زمینه فعالیت درخشانی داشته است، فروشگاه اینترنتی ویکی کالا است. این وبسایت آفرها و تخفیف های ویژه ای را بر روی محصولات خود ارائه میدهد و برای محصولات خود در صورت نارضایتی ضمانت بازگشت محصول قرار داده است.

ویکی کالا

در ویکی کالا شما میتوانید لباس های مردانه و زنانه ، کیف و کفش شیک ، لوازم خانگی ، آرایشی و انواع ساعت های مچی زنانه و مردانه را به صورت آنلاین و تحویل درب منزل سفارش دهید. البته در صورت پرداخت محصولات به صورت آنلاین ، به شما تخفیف های بسیار خوبی میدهد.

سخن پایانی این است که اگرچه ویروس کرونا بسیاری از کسب و کار ها را فلج و تعطیل کرده است ولیکن یک سری مزایا هم داشته است و موجب پیشرفت روزافزون در زمینه خرید اینترنتی شده است. امید است با واکسیناسیون همگانی هر چه زودتر شرایط کشور عزیزمان ایران به حالت عادی برگردد و همه شرکت ها و ادارات فعالیت خود را پر قدرت تر از قبل، از سر بگیرند.

translated from : https://www.sfsystems.de/detail.php?pid=23&title=corona%20virus%20effects%20on%20online%20shopping